Domov >  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

Informácie o lodnej doprave
1. Prosím, potvrďte Vašu dodaciu adresu pred zaplatením, najlepšie je ponechať telefónne číslo na kontaktovanie. Po zakúpení zadajte platnú e-mailovú adresu a skontrolujte e-maily za akékoľvek aktualizované informácie
2. Položky sa zvyčajne odosielajú do 3 pracovných dní po overení platby (sobota a nedeľa a väčšina štátnych sviatkov je vylúčená).
3. Preprava po celom svete prostredníctvom EMS (EXPRESS MAIL SERVICE) s nasledujúcim vylúčením: Saudská Arábia, Angola, Holandsko, Nigéria, Češka, Keňa, Ukrajina, Rusko, Chorvátsko, Maďarsko, Bhután, Bulharsko, , Lotyšsko, Rumunsko, Estónsko, Južná Afrika, Bahrajn, Spojené arabské emiráty, Kuvajt, Katar a ďalšie. Kontaktujte nás, aby ste potvrdili, či ste v oblasti bezplatnej dopravy alebo nie.
4. Po odoslaní balíka vám pošleme číslo sledovania, ktoré bude k dispozícii. Doba prechodu z balíka zvyčajne trvá 7 až 14 pracovných dní v závislosti od miesta určenia, dovolenky a faktorov, ktoré sú mimo kontroly poštovej služby. Ak dôjde k malému oneskoreniu, mali by ste mať viac trpezlivosti.

Politika návratu
Vrátenia alebo výmeny sú povolené za predpokladu, že zákazník produkt zakúpil prostredníctvom webových stránok a je to do 7 dní od dátumu prijatia. Ak potrebujete vrátiť alebo vymeniť, kontaktujte nás. Tovar musí byť vrátený do 7 dní od dátumu prevzatia - nepotrebný a musí obsahovať všetky originálne obaly a štítky. Priradíme vám pôvodný spôsob platby bez poplatku za opätovné uskladnenie / spracovanie a poplatok za vrátenie. Všetky náklady na dopravu spojené s vrátením tovaru sú zodpovednosťou zákazníka.
Všetky balíky by sa mali posielať trasovateľnou metódou, ako je napríklad Potvrdenie doručenia pošty v USA, UPS alebo Federal Express. Nie sme zodpovední za zablokované zásielky. Akonáhle dostaneme svoj návrat, prosím, dovoľte až 5 pracovných dní na dokončenie návratu alebo výmeny.