Domov >  Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

Náš záväzok k ochrane osobných údajov
Vaše súkromie je pre nás dôležité. Ak chcete lepšie chrániť vaše súkromie, nasledujúce upozornenie vysvetľuje informácie, ktoré zhromažďujeme, ako sa používa, ako sú chránené a ako nás môžete kontaktovať, ak máte akékoľvek obavy.
1. Vaše Cookies Informácie:
Súbory cookie sú textové súbory alfanumerických identifikátorov, ktoré prenášame na pevný disk vašich počítačov prostredníctvom webového prehliadača, aby umožnili našim systémom rozpoznať váš prehliadač a poskytovať funkcie, ako napríklad ukladanie položiek v Nákupnom košíku medzi návštevami.
2. Vaše osobné údaje:
Hodnotíme si informácie o ochrane osobných údajov, takže vaše osobné údaje budú chránené, www.topankylacne.com sa zaväzuje chrániť vaše súkromie pri online nákupoch. Pri registrácii účtov užívateľovi poskytnú osobné registračné informácie. A ako súčasť objednávacieho procesu zhromažďujeme iba základné informácie o zákazníkoch: meno, zásielku / fakturáciu, adresu e-mailu, telefónne číslo adresy, informácie o kreditnej alebo debetnej karte. Kontaktné informácie sa používajú iba na to, aby vás v prípade potreby kontaktovali. Informácie, ktoré nám poskytnete, sa neposkytujú ani nepredávajú žiadnej inej strane, s výnimkou prepravnej spoločnosti dodávajúcej vašu objednávku. Vašu dodaciu adresu a telefónne číslo zdieľame len s prepravnou spoločnosťou. Informácie, ktoré od vás zhromažďujeme, sa používajú iba na spracovanie a odoslanie objednávky. Vaša e-mailová adresa sa používa iba na poskytnutie čísla potvrdenia objednávky a sledovania. Vaše telefónne číslo vás kontaktuje v prípade problému s plnením alebo doručením vašej objednávky. Informácie o kreditnej karte sa používajú iba na potvrdenie, či je fakturačná adresa rovnaká s dodacou adresou.
3. Kontaktné informácie:
Ak máte akékoľvek otázky, obavy alebo pripomienky k nášmu upozorneniu o ochrane osobných údajov, neváhajte nás kontaktovať na stránke o ochrane osobných údajov
Ďakujeme za nákupy s nami. Rešpektujeme vaše súkromie a chceme chrániť vaše osobné údaje.